Szczotki produkcji Torneria Bergamini z Włochberamini logo

Szczotki Torneria Bergamini do czyszczenia placów i powierzchni magazynowych montowane są na wózkach widłowych oraz na ładowarkach z chwytakami. Szczotki dostępne są w wersji z włosiem stalowym oraz z polipropylenu. Włosie stalowe jest rekomendowane dla branży złomowej (metalowe kawałki różnych rozmiarów). Włosie polipropylenowe jest zalecane dla ogólnych śmieci, takich jak plastik, papier, drewno, szkło i inne. Główną różnicą między szczotką do wózka widłowego a szczotką do chwytaka jest stalowa konstrukcja, która jest zakrzywiona dla wersji do chwytaka, aby jak najlepiej podążać za wahliwym ruchem zamiatania i uniknąć uszkodzeń w stalowej konstrukcji.

Szczotki są dostępne w trzech rozmiarach: 200, 250 i 300 cm. Dla wersji ze stalowym włosiem dostępne są trzy typy mocowania: tylko dla wózka widłowego, tylko dla chwytaka lub dla chwytaka+wózek widłowy.

Wybór między jednym lub drugim mocowaniem i rozmiarem zależy od maszyny, na której Klient chce zamocować szczotkę oraz wielkości placu/magazynu, który należy wyczyścić.

VERA broom edited 0 sedi forche 2 1 grab 2 2

Dane techniczne: pdfSzczotki VERA

Film demonstracyjny - szczotki dla wózków widłowych: Szczotki VERA

Film demonstracyjny - szczotki do chwytaków: Szczotki do chwytaków