Granulatory i linie do recyklingu kabli produkcji MG Recycling mg-recycling

Granulatory MG oprócz tradycyjnego młyna posiadają dodatkowe TURBO do przerobu cienkich drucików tworzących linki i sploty np. w kablach samochodowych. Nasza Firma SANTRADE jest jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem granulatorów i kompletnych systemów MG RECYCLING do recyklingu kabli z metodą separacji "na sucho". Zapewniamy Uzytkownikom naszych maszyn pełne wsparcie serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne i zaopatrzenie w części zamienne.

Modele granulatorów MG RECYCLING:
Monster Evo150MG220
Moster EVOMG150MG220

 

MG220 VZT 2MG380 VZT 2MG610 VZT 2
MG220 VZTMG380 VZTMG610 VZT

Model MONSTER EVO TURBO do przerobu cienkich kabli (z wyj. osłony silikonowej) składa się z młyna drobnomielącego, zespołu TURBO i separatora powietrznego. Produktem finalnym jest granulat miedzi/aluminium oddzielony od tworzywa (osłony). Wydajność na wejściu: 60-100 kg/godz. Granulator MONSTER może pracować w zautomatyzowanej linii wraz ze strzępiarką wstępną Tritronic i przenośnikiem taśmowym z wbudowanym separatorem magnetycznym

evoturbo0evoturbo1

Film demonstracyjny - kliknij
Dane techniczne: pdf pobierz katalog

Model MG 150 to popularny w Polsce granulator średniej mocy. Stanowi on doskonałe rozwiązanie dla przerobu kabli typu linka, w tym kabli samochodowych oraz kabli typu drut. Składa się z innowacyjnego młyna drobnomielącego, zespołu TURBO i separatora powietrznego. Panel sterowania z ekranem dotykowym i menu w języku polskim gwarantuje łatwość obsługi i konserwacji. Granulator MG150 może pracować w zautomatyzowanej linii wraz ze strzępiarką wstępną Tritronic i przenośnikiem taśmowym z wbudowanym separatorem magnetycznym. Wydajność na wejściu: 150-300 kg/godz.

mg150 1mg150 2

Film demonstracyjny - kliknij
Dane techniczne: pdf pobierz katalog

Model MG 220 polecany jest do profesjonalnego i wydajnego przerobu cienkich i sztywnych kabli. Składa się on z młyna drobnomielącego, zespołu TURBO i separatora powietrznego. Dostępna jest także rozbudowana wersja: model MG 220 VZT wyposażony w wiekszy młyn oraz dodatkowy separator Zig-Zag do automatycznego rozdzielania grubego granulatu miedzi/aluminium od drobnego granulatu miedzi/aluminium i przemiału osłony kablowej.
Granulator MG 220 może pracować w zautomatyzowanej linii wraz ze strzępiarką wstępną Tritronic i przenośnikiem taśmowym z wbudowanym separatorem magnetycznym. Wydajność na wejściu: 400-500 kg/godz.

mg220 1mg220 2

Film demonstracyjny - kliknij
Dane techniczne: pdf pobierz katalog

Model MG 380 VZT to super wydajny granulator zdolny przerobić od 700 do 1000 kg kabli na godzinę. Urządzenie posiada młyn drobnomielący, separator Zig-Zag, zespół TURBO, separator powietrzny i panel elektroniczny w języku polskim. Filtr umieszczony jest w osobnej wieży filtracyjnej. Granulator MG 380 VZT może pracować w zautomatyzowanej linii wraz ze strzępiarką wstępną Tritronic i przenośnikiem taśmowym z wbudowanym separatorem magnetycznym.

mg380vzt1mg380vzt2

Film demonstracyjny - kliknij
Dane techniczne: pdf pobierz katalog

Model MG 610 VZT to największy granulator zdolny przerobić do 2 ton kabli na godzinę. Urządzenie posiada młyn drobnomielący zainstalowany na osobnej ramie oraz separator Zig-Zag, zespół TURBO, separator powietrzny i panel elektroniczny w języku polskim. Filtr umieszczony jest w osobnej wieży filtracyjnej. Granulator MG610 VZT może pracować w zautomatyzowanej lini i wraz ze strzępiarką wstępną Tritronic o mocy 75 kW i przenośnikiem taśmowym z wbudowanym separatorem magnetycznym.

MG610 VZT 2 Linia MG610 VZT

Film demonstracyjny - kliknij
Dane techniczne: pdf pobierz katalog

Zautomatyzowane linie technologiczne MATRIX o wydajności dostosowanej do potrzeb Klienta np. od 1 do 4 ton/godz. złożone z młyna wstępnego, przenośnika z separatorem magnetycznym, młyna drobnolielącego, separatora Zig Zag, układu wentylacji, zespołu filtracyjnego, zespołu TURBO, separatora powietrznego.

liniematrix

Film demonstracyjny - kliknij

 

System do odzysku pyłu miedzi z przemiału kabli. Zobacz ile miedzi możesz jeszcze odzyskać ze swojego przemiału.

odzyskpylu

Film demonstracyjny - kliknij